دوره‌‌های کنکور

 

از قدیمی‌ترین و صد البته مهم ترین آزمون‌ علمی هر فردی آزمون کنکور سراسری است. سالیان سال دانش‌آموزان و خانواده‌های آنها با این آزمون دست وپنجه نرم کرده‌اند.
در طی این سال‌ها متدهای بسیاری برای تست زنی، افزایش سرعت همراه با بیان کوهی از فرمول برای دروسی مانند ریاضی و فیزیک مطرح شده که اکثر این متدها و فرمول‌ها جنبه تبلیغاتی داشته و به گفته خود دانش‌آموزان علاوه بر اینکه هیچ کاربردی در سر جلسه کنکور نداشته بلکه باعث ایجاد آشفتگی و استرس و عدم تمرکز ذهن شده است. علت آن هم واضح است زیرا طراحی سوالات کنکور بر اساس یادگیری مفهومی موضوع است نه وابسته به فرمول، که اگر این‌طور بود همه با حفظ کردن چندین فرمول بهترین درصد را در دروس ریاضی و فیزیک کسب می‌کردند.
موسسه علمی آموزشی ریلکس با بهره مندی از کادری متخصص در این زمینه برنامه ویژه ای برای رشته های ریاضی فیزیک، علوم تجربی و علوم انسانی در درس های زیر در نظر گرفته است:
 رشته ریاضی فیزیک شامل دروس: ریاضی1، حسابان 1، حسابان 2، هندسه 1، هندسه 2، هندسه 3، آمار و احتمال، ریاضیات کسسته، فیزیک1، فیزیک 2، فیزیک 3 رشته ریاضی علوم تجربی شامل دروس: ریاضی1، ریاضی 2، ریاضی3 ، فیزیک1، فیزیک2، فیزیک 3
رشته علوم انسانی شامل دروس: ریاضی و آمار1، ریاضی و آمار2، ریاضی و آمار3

با رزور این دوره کارشناسان و اساتید مشاوره رایگان با شما بر قرار خواهند نمود.

رزرو دوره

آیا می دانید اساتید موسسه مدرک دکترا در شاخه  ریاضی و  اساتید معتبر در دانشگاه های معتبر ایران هستند؟